Adres

Ertuğrul Mahallesi Bedesten Sokak İşsever Apartmanı No:4/1 Tekirdağ Süleymanpaşa

Telefon/Faks

05418053247

Trafik Eğitim Parkı – CGR MSL33

Trafik Eğitim Parkı – CGR MSL33

Trafik Eğitim Parkı – CGR MSL33

Trafik Eğitim Parkı – CGR MSL33

TRAFİK EĞİTİM PARKI SUNUM

Trafik Eğitim Parkı, yerel yönetimler, valilikler, il emniyet müdürlükleri veya yatırımcılar tarafından özel müteşebbis olarak kurulabilmektedir.

Trafik Eğitim Parklarında asıl amaç, kreş ve ilkokul çağındaki çocuklarımızı trafik konusunda bilinçlendirecek, keyifli zaman geçirebilecekleri alanlar oluşturmaktır. Söz konusu alanlarda ihtiyaca göre trafik işaretleri, trafik lambaları, kavşaklar, yaya geçitleri, üst geçit, köprü vb. yapılar yer almaktadır. Çocuklar, kendilerine tahsis edilen pedallı ya da akülü arabalar yardımıyla bu alanları gezer ve görevli personelin yönlendirmeleri doğrultusunda kuralları öğrenmektedirler.

Klasik öğretilere nazaran çok daha akılda kalıcı, çok daha etkili bir öğreti olmasının yanında; okul çağına gelmemiş çocuklarımızın dolu dolu bir gün geçirebileceği keyifli alanlardır.

Çağrı Park, trafik eğitim parkı projelerinizde, anahtar teslim hizmetler sunmaktadır. Yol işaretleri, trafik ışıkları, binalar, araçlar tamamı firmamız tarafından üretilmekte ve uygulanmaktadır.

Dilerseniz paket olarak, dilerseniz de ihtiyacınıza göre çözümler için lütfen bizimle iletişime geçiniz.